dofinansowanie

Strona główna» Ekogaleria

Ekogaleria

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Rajcza - 21.10.2013 r.

21 października 2013 roku w  Restauracji Parkowa w Rajczy (woj. śląskie) odbyły się warsztaty pt. „Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu powiatu żywieckiego. Zapraszamy do ekogalerii na szczegółową fotorelację.

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” (Gorzyce - 10.10.2013 r.)

10 października 2013 roku w  Urzędzie Gminy w Gorzycach (woj. śląskie) odbyły się warsztaty pt. „Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu województwa śląskiego. Zapraszamy do ekogalerii na szczegółową fotorelację.

czytaj więcej...

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Przemyśl - 28.05.2013 r.

W dniu 28  maja 2013 roku w  siedzibie Zespolu Parków Krajobrazowych w Przemyślu (woj. podkarpackie) odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu województwa śląskiego. Zapraszamy do ekogalerii na szczegółową fotorelację.

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Bytom - 24.05.2013 r.

W dniu 24  maja 2013 roku w  Zespole Szkół w Bytomiu (woj. ślaskie) przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ziemia i My odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły w dwóch grupach szkoleniowych edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu województwa śląskiego. Zapraszamy do ekogalerii na szczegółową fotorelację.

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Dąbrowa Górnicza - 26.04.2013 r.

W dniu 26 kwietnia 2013 roku w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej (woj. ślaskie) przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ziemia i My odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu województwa śląskiego. Zapraszamy do ekogalerii na szczegółową fotorelację.

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Rymanów - 15.04.2013 r.

W dniu 15 kwietnia 2013 roku w Nadleśnictwie Rymanów (woj. podkarpackie), przy współpracy z Nadleśnictwem Rymanów odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także przedszkoli oraz instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu powiatu krośnieńskiego i sanockiego. Zapraszamy do ekogalerii na szczegółową fotorelację.

czytaj więcej...

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Kostrzyn nad Odrą - 6.03.2013 r.

W dniu 6 marca 2013 roku w Restauracji Kręgielnia w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie), przy współpracy z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także przedszkoli oraz instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu działalności Celowego Związku Gmin CZG12 w Długoszynie. Zapraszamy na fotorelację z warsztatów. Zapraszamy do ekogalerii na szczegółową fotorelację.

czytaj więcej...

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie

Celowy Związek Gmin CZG12 został powołany w 1997 roku przez gminy - założyciele: Cybinka, Dębno, Górzyca, Kostrzyn n/O, Krzeszyce, Lubniewice, Międzyrzecz, Ośno Lubuskie, Rzepin, Sulęcin, Słońsk, Torzym, Witnica. Dzieki wspólnym działłaniom i funduzom stworzono Kompleksowy Regionalny Program Gospodarki Odpadami. Podmiot ten zgodnie ze statutem Związku zajmuje się: gospodarką odpadami, powszechną edukacją społeczeństwa, wprowadzeniem segregacji "u źródła", rekultywacją starych gminnych wysypisk. W ramach efektu ostatecznego od marca 2003 roku funkcjonuje wybudowany w Długoszynie (gm. Sulęcin) Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych (ZUOK), który obecnie obsługuje ponad 150 000 mieszkańców z terenu 15 gmin CZG-12 (do Związku dołączyły gminy: Łagów i Bledzew).


czytaj więcej...

Warsztaty nt.: "Jak uczyć o odpadach" - Rzepin 5.03.2013 r.

W dniu 5 marca 2013 roku w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie (woj. lubuskie), przy współpracy z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także przedszkoli oraz instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu działalności Celowego Związku Gmin CZG12 w Długoszynie. Zapraszamy na fotorelację z warsztatów.

czytaj więcej...

Warsztaty nt.: "Jak uczyć o odpadach" - Sulęcin 4.03.2013 r.

W dniu 4 marca 2013 roku w Domu Joannitów w Sulęcinie (woj. lubuskie), przy współpracy z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także przedszkoli oraz instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu działalności Celowego Związku Gmin CZG12 w Długoszynie. Zapraszamy na fotorelację z warsztatów.

czytaj więcej...

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Rzeszów - 27.02.2013 r.

W dniu 27 lutego 2013 roku w Hotelu Hetman w Rzeszowie (woj. podkarpackie) odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także przedszkoli oraz instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu miasta Rzeszowa powiatu rzeszowskiego. Zapraszamy na fotorelację z warsztatów.

czytaj więcej...

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Mszana Dolna - 25.02.2013 r.

W dniu 25 lutego 2013 roku w Urzędzie Gminy w Mszanie Dolnej (woj. małopolskim) odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?". Warsztaty zgromadziły edukatorów (nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także przedszkoli oraz instytucji zajmujących się m.in. edukacją ekologiczną) z terenu powiatu limanowskiego. Zapraszamy na fotorelację z warsztatów.

czytaj więcej...

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Tyczyn - 31.01.2013 r.

W dniu 31 stycznia 2013 roku w siedzibie Centrum Dziedzictwa Kultury w Tyczynie (woj. podkarpackie) odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?".

czytaj więcej...

Warsztaty p.t. „Jak uczyć o odpadach?” Strzyżów - 30.01.2013 r.

W dniu 30 stycznia 2013 roku w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzyżowie (woj. podkarpackie) odbyły się kolejne warsztaty pt: "Jak uczyć o odpadach?"

czytaj więcej...

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów z linią do sortowania odpadów użytkowych oraz linią do segregacji bioodpadów w Krośnie

Zapraszamy do fotoreportażu z wizyty w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie. Jednocześnie dziękujemy kierownictwu Zakładu za zaprezentowanie możliwości zakładu, umożliwienie zwiedzania i możliwość wykonania zdjęć. 

czytaj więcej...

Warsztaty "Jak uczyć o odpadach?" (6 listopada 2012 r., Rzeszów)

Ostatnie warsztaty dla edukatorów w tym kwartele odbyły się 6 listopada 2012 r. w Rzeszowie.

czytaj więcej...

Warsztaty "Jak uczyć o odpadach?" (5 listopada 2012 r., Krosno)

Dnia 5 listopada 2012 r. warszty dla edukatorów odbyły się w Krośnie, w obiektach PWSZ w Krośnie.

czytaj więcej...

Warsztaty "Jak uczyć o odpadach?" (26 października 2012 r., Sanok)

W dniu 26 października 2012 r. odbyły się drugie warsztaty w Sanoku dla regionalnych edukatorów. 

czytaj więcej...

Warsztaty "Jak uczyć o odpadach?" (25 października 2012 r., Sanok)

W dniach 25 i 26 października 2012 r. odbyly się pierwsze warsztaty dla edukatorów pt.: Jak uczyć o odpadach?

czytaj więcej...

Trójmiejskie pojemniki na odpady

Tym razem prezentujemy Trójmiejskie pojemniki na odpady. Warto zwrócić na ciekawe kontenery "piłki", które zostały ustawione w związku z odbywającymi się ostatnio Piłkarskimi Mistrzostwami Europy Polska-Ukraina 2012. 

czytaj więcej...
dzikie1

Dzikie wysypiska śmieci

Zdjęcia przedstawiające dzikie wysypiska śmieci

dukla1

Składowisko i sortownia odpadów

Kilka zdjęć przedstawiających składowisko i sortownię odpadów w Dukli (Podkarpackie)

rozne1

Pojemniki na odpady

Ekogaleria przedstawiająca rózne pojemniki na odpady sortowane i mieszane.

czytaj więcej...

Ekopsychologia

Epoka odpadowa - ranking

  1. asiek - 204555 pkt.
  2. lek - 66519 pkt.
  3. kkerek - 57653 pkt.
  4. mand - 13402 pkt.
  5. jooker13 - 11722 pkt.
  6. wujek51 - 6360 pkt.
  7. brylka - 5321 pkt.
  8. rega98 - 3473 pkt.
  9. madzialena - 1071 pkt.
  10. karolinaag - 0 pkt.