dofinansowanie

Strona główna» Szkolenia dla samorządów

Szkolenia dla samorządów

 

Proponujemy Państwu serię szkoleń, skierowanych do samorządowców i organizacji pozarządowych, zatytułowanych "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami".

Celem szkolenia na temat projektowania i prowadzenia kampanii konsultacyjno-edukacyjnych jest nabycie praktycznych umiejętności z tego zakresu. Uczestnik szkolenia zidentyfikuje potrzeby edukacyjne mieszkańców w kontekście lokalnej gospodarki odpadami, zaplanuje kampanię z uwzględnieniem grup docelowych, a także, poprzez odpowiednie ćwiczenia w grupie, zidentyfikuje (zmapuje) konflikt oraz zdobędzie umiejętności służące rozwiązywaniu konfliktów mogących towarzyszyć inwestycjom komunalnym. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach, z pomocą metod interaktywnych. 

 

Terminy szkoleń podawane będą zarówno w zakładce „Aktualności”, jak i „Harmonogram szkoleń”. Informacje na temat najbliższych szkoleń zawarte będą także w rozsyłanych do użytkowników newsletterach.

 

Najbliższe planowane szkolenia dla samorządowców na II kwartał 2014 r.

Nowy Targ

2 kwietnia 2014

Łańcut

15 kwietnia 2014

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Łańcut - 15.04.2014 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 15 kwietnia 2014 r. (wtorek) w Łańcucie (województwo podkarpackie) - w Pensjonacie Pałacyk przy ul. Paderewskiego 18.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Nowy Targ - 2.04.2014 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 2 kwietnia 2014 r. (środa) w Nowym Targu (województwo małopolskie) - w Hotelu Góralski Raj, Os. Szuflów 12 B o godzine 9.00.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Radom - 11 marca 2014 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 11 marca 2014 r. (wtorek) w Radomiu (województwo mazowieckie) w Hotelu i Restauracji Astor, przy ul. Chorzowskiej 1, o godzinie 9.00

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Brzesko - 14.01.2014 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 14 stycznia 2014 r. (wtorek) w Brzesku (województwo małopolskie) w Hotelu August, przy ul. Mickiewicza 66.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Katowice - 4.12.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 4 grudnia 2013 r. (środa) w Katowicach (woj. śląskie) o godzinie 9.00 w siedzibie Europrofes Sp. z o.o. przy ul. Stawowej 10

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Sandomierz - 26.11.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 26 listopada 2013 r. (wtorek) w Sandomierzu (woj. świętokrzyskie) o godzinie 9.00 w Hotelu Basztowy przy pl. Ks. J. Poniatowskiego 2

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Niepołomice - 13.11.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami"które odbędą się 13 listopada 2013 r. (środa) w Niepołomicach (woj. małopolskie) o godzinie 9.00,w Hotelu Niepołomice, przy ul. Kościuszki 22. 

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Nowy Sącz – 6.11.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 6 listopada 2013 r. w Nowym Sączu (woj. małopolskie) o godzinie 9.00 w Harmonica Studio, przy ul. Kunegundy 7 lok 8 wjazd od Sienkiewicza 10.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Wrocław – 23.10.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 23 października 2013 r. we Wrocławiu (woj. dolnośląskie) o godzinie 9.00 w Centrum Szkoleniowym Workband, przy ulicy Krasińskiego 15a/2

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Tyrawa Wołoska – 14.10.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 14 października 2013 r. w Tyrawie Wołoskiej (woj. podkarpackie) o godzinie 9.00 w Zajeździe pod Horotkami, Tylawa Wołoska 208

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Cieszyn - 10.09.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami"które odbędą się 10 września 2013 r. w Cieszynie (woj. śląskie) o godzinie 9.00, w siedzibie Biblioteki Miejskiej, przy ul. Głebokiej 15, 43-400 Cieszyn

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Niepołomice - 11.09.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami"które odbędą się  11 września 2013 r. w Niepołomicach (woj. małopolskie) o godzinie 9.00 w Hotelu Niepołomice, przy ul. Kościuszki 22. 

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Kraków - 2.09.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 2 września 2013 r. w Krakowie (woj. małopolskie) 
o godzinie 9.00, w  Sali Większej przy ul. św. Filipa 23/6.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Tarnów - 3.09.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt. "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami", które odbędą się 3 września 2013 r. w Tarnowie (woj. małopolskie) o godzinie 9.00, w budynku Hotelu „Bristol” przy ul. Krakowskiej 9.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Mszana Dolna - 4.09.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty, które będą skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt.:"Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Warsztaty odbędą się 4 września 2013 r. w Mszanie Dolnej (woj. małopolskie) o godzinie 9.00, w siedzibie Urzędu Gminy, przy ul. Spadochroniarzy 6.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Rajcza - 5.09.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty, które będą skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt.:"Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Warsztaty odbędą się 5 września 2013 r. w Rajczy (woj. śląskie) o godzinie 9.00, w Restauracji Parkowa, uL. Górska 2, 34-370 Rajcza.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Warszawa - 20.05.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty, które będą skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt.:"Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Warsztaty odbędą się 20 maja 2013 r. w Warszawie (woj. mazowieckie) o godzinie 9.00, w CENTRUM SZKOLENIOWE "PANKIEWICZA" UL. PANKIEWICZA 3 (II PIĘTRO), 00-696 WARSZAWA

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Sanok - 22.05.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty, które będą skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt.:"Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Warsztaty odbędą się 22 maja 2013 r. w Sanoku (woj. podkarpackie) o godzinie 9.00. w Sali Herbowej UM w Sanoku

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Katowice - 10.06.2013 r.

Zapraszamy Państwa na warsztaty, które będą skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt.:"Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Warsztaty odbędą się 10 czerwca 2013 r. w Katowicach (woj. śląskie) o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej A. MAKSIMUM spółka z o.o. HOLDING S.K.A, przy  ul. Opolska 22 40-084 Katowice.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Tarnów - 7.06.2013 r.

Zapraszamy Państwa na bezpłatne warsztaty, które będą skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt.:"Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Warsztaty odbędą się 7 czerwca 2013 r. w Tarnowie (woj. małopolskie) o godzinie 9.00 w Hotelu Restauracji "BRISTOL" przy ul. Krakowska 9, 33-100 Tarnów.

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Kraków - 11.06.2013 r.

Zapraszamy Państwa na bezpłatne warsztaty, które będą skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt.:"Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Warsztaty odbędą się 11 czerwca 2013 r. w Krakowie (woj. małopolskie) o godzinie 9.00. W Sali Większej, ul. św. Filipa 23/6 31-150 Kraków

czytaj więcej...

Warsztaty dla Samorządowców pt.: "Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Rzeszów - 12.06.2013 r.

Zapraszamy Państwa na bezpłatne warsztaty, które będą skierowane do samorządowców i organizacji pozarządowych pt.:"Kampanie konsultacyjno-edukacyjne w gospodarce odpadami". Warsztaty odbędą się 12 czerwca 2013 r. w Rzeszowie (woj. podkarpackie) o godzinie 9.00. w Hotelu Hetman, ul. Langiewicza 29b, Rzeszów

czytaj więcej...

Ekopsychologia

Epoka odpadowa - ranking

  1. asiek - 204555 pkt.
  2. lek - 66519 pkt.
  3. kkerek - 57653 pkt.
  4. mand - 13402 pkt.
  5. jooker13 - 11722 pkt.
  6. wujek51 - 6360 pkt.
  7. brylka - 5321 pkt.
  8. rega98 - 3473 pkt.
  9. madzialena - 1071 pkt.
  10. karolinaag - 0 pkt.